! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Sinan Çetin
Çetin beyin kısa film çektiğini bu filmiyle öğrenmiş oldum. Hayli enteresan bir film aslında. Kurgu ve senaryo bir de üstüne tarihi bir tablo çizince uyuyanlara bir dürtü niteliğinde olmuş... Amma nerdeee... Kültürün hazinedeki pahasızlığı, yıllar boyu kapitale çevrilmiş ve politika da bunu en iyi kendi çarkına oturtma yollarını keşfetmiş.
Gözü olana, kulağı olana ve duygusu olana ibret olsun bu kısa film. Durup bir düşünün, düşünce, duygu ve uzantıları bir gecede mi oluştu da siz onu bir gecede değiştirebileceğinizi sanıyorsunuz. İlginç olan bir diğer nokta da, böylesi bir durumun Atatürk’ün ölümünden önce gerçekleşmiş olması.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......