! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Bir hayvan bizim anlayabileceğim en fazla hangi dili kullanabilir diye aklınıza bir soru geliyorsa, bu sorunun cevabı kesinlikle insan dili değildir. Çünkü insan insanı anlamazken, hayvan neden bizim dilimizi kullansın. İnsanın, doğanın bir parçası olduğunu, hayvan bile anlatmağa çalışıyor. Ben, sen, o bir bütünüz, görmüyor musun? diyor.

Bahsi geçen hayvan bir fil ve bu fil özel bir fil. Onu özel kılan aldığı eğitim değil, hayvan yanı. Şimdiye kadar pek çok hayvan-insan bağlamları görmüşüzdür ama açıkçası ben böyle bir fil görmedim şimdiye kadar. Hani bir teori vardır, insanın maymundan geldiğine dair. Bu videoyu izledikten sonra bunun filden başka bir hayvan olma olasılığının olmadığına bir kanıt sayabilirsiniz. Videodan sonra kimimiz "Bir fil kadar olamadık." diyebilir. Desin de. Açıklamayı çok fazla yapıp, videonun içeriğini dökmek istemiyorum. İzleyenler yorum yaparsa, bir filin sizin gözünüzden, insana söylediği başka kehanetleri paylaşmış oluruz.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......