! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
10 Ara 2008

Durma Sanatı!

Durarak(fotoğraf çekimlerinden oluşuyor aslında) yapılan bir iş. Pek çok karenin art arda sıralanmasıyla elde edilen bu görüntüler bir anlamda ilkel görsel efekt olarak da değerlendirilebilir.

Normalde bir film saniyesinde yaklaşık 30 adet fotoğraf vardır ve bunların hızlı bir şekilde üst üste binmesi, gelmesiyle hareketsizliğin harekete dönüşmesi gerçekleştirilir. Benim tabirimle, zaman: duran a'nların üst üste gelmesinden başka bir şey değildir. Video yapmak isteyenlere fikirler verebilir. Böyle bir çalışma da kendim yaptım. Merak edenler tıklayın.

Sinirli Durmak


Süpürgeli Durmak


İki İhtiyar Santranç oynarsa?

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......