! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

The Good Rats - Great American Music - 1999

U
zun zamandır başarılı albüm kapakları etiketine bir şeyler eklememiştim. Bu albümde ilkin renklerin uyumu göze çarpıyor ve çekiyor sonrasında savaşa dair bir ön girişle askerler görüntüye hâkim. Nüanslar ilginç bir bağlamı işaret ediyor, müziği!

Sanki bir karikatür esprisi var kapakta. İçeriğini bilmiyorum ama kapağındaki gibi bir karşıtlık söz konusudur umarım. Çünkü normalde bir askerin en önemli görevi bayrağı dik tutması, onu yere asla düşürmemesi gerekir. Burada kasıt bir müzik simgesi olunca ironik gelebilir ama askere, insana yakışır bir duruş, davranış sergilemiş oluyor.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......