! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Mermi sadece bunları parçalasa hatta bunlar bir olup mermiyi parçalasa... Videoda bir merminin neler yapabileceğini görüyorsunuz. Zaten videonun sonunda bir mesaj veriyor: "Her şey meyve veya nesne olmayabilir" tavrında.

Askerde zorunlu 3 atışlık talimde, yüreğim pır-pır etti. Korktum belki, belki de bu soğuk aleti eline almanın ürkütücülüğünü yaşadım. İstemeye istemeye de olsa 1-2-3.
Parçalanmak, kelime önsüz-arkasız bile ne denli sarsıcı. Videoda, yumurtadan, ketçapa pek çoğu parçalanıyor...

Özellikle maçlarda ve sonrasında eline silah alıp sevniç gösterisi yapanlara izletmek gerek. Düşünsünler biraz, bir başkasının sevincinin kafatasına girmesini.


Merminin Etkisi ve Ürkütücülüğü0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......