! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Yağlıboya tablolardan yapılmış kısa bir film izlemek ister misiniz?

2007'nin 80. Oscar ödüllerinde Kısa Animasyon film dalında Oscar kazanan ve 2006 Suzdal Canlandırma Filmleri Festivali'nde büyük ödülü de almaya hak kazanan "Moya Lyubov" filmi imdb'de 9.8 puan almış ve bu bile filmin kalitesi konusunda şüphe götürmez bir fikir veriyor. Aşkım (Moya Lyubov) Rus yönetmen Alexander Petrov'un son kısa filmi diğerlerine de buradan ulaşabilirisiniz.

Yönetmenin tekniği ile ilgili kısa bir bilgi vereyim. Çalışmalarını bir cam yüzeye boyanan levhadan görüntülerini sağlıyor. Böyle zahmetli bir teknik bile Oscar'ı hak etmeye yetiyor sanırım. Daha öncede The Old Man And The Sea(İhtiyar Adam ve Deniz) filminde Ernest Miller Hemingway'den bildiğimiz bir hikâyeyi canlandırmıştı.

Filmi kendi dilinde izlemeniz gerekecek çünkü henüz alt yazısı mevcut değil.
Belki daha sonra bulursam eklerim.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......