! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Paul Vanzella hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım. Aslında var birkaç sayfa ama bu adam ne yer ne içer belli değil. Nereli, kaç doğumlu vs... kendi sitesinden İngilizcesi iyi olan ve merak edenler bakabilir. Bir tek takım arkadaşlarıyla birlikte aynı zamanda internet siteleri de yaptığını öğrenebildim. Şimdilik yaptığı dijital düzenlemeyle ilgileneceğim.

Çalışmasının adı Sadness ve gördüğüm ulaştığım kadarıyla en iyi düzenlemesi de bu olmuş. Renkler, değerler ve diğer unsurlar oldukça yerinde ve dengeli... (Kompozisyonu biraz daha enine uzun tutsaymış çok daha iyi bir iş çıkacakmış.)


Görselin tam boyutunu görmek için tıklayın.
Diğer çalışmaları: www.redbubble.com
Sitesi: Vanzella

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......