! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Bu Senenin Modası: Kısa Film!
Ülkemizde uluslararası dalda ödül veren ilk film festivali olma özelliğini taşıyan 10. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali 3-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Kısa filmin tadı uzun olanlara göre daha fazla diyenler arasındayım. Bu açıdan uluslararası ödül vermesi önemli bir katılım ve potansiyel oluşturmakta. Ülkemizde bu alanda etkinlik veren en büyük festival olma özelliğine de sahip ayrıca. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali 2000 yılından bu yana etkinlikler düzenlemektedir.
Festival hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali’nden bir ilk daha!

Bu sene festival dahilinde gerçekleşen tüm yönetmen ve ekip söyleşileri ile düzenlenecek olan paneller web sitesinde canlı olarak yayımlanacak. Böylelikle İzmir’e gelemeyen ama festivalde neler olup bittiğini, seyircilerin ne tepkiler verdiklerini merak eden herkes salonlardan yapılacak canlı yayınları izleyerek meraklarını giderebilecek.

Festivale geçtiğimiz sene 63 ülkeden 1119 film başvurmuştu.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......