! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Reha Erdem'in Hayat Var (2008) filminden sonra çektiği Kosmos önceki filmlerine nazaran daha pişmiş diyebiliriz. Gerçi ben de daha fragmanını izlemiş durumdayım fakat belirtiler öyle. Özellikle Hayat Var filmi öncekilerine nazaran çok da başarılı değildi. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi görüntü ve ses tasarımı dallarında Özel Jüri Ödülü alan Kosmos (2010) hem sinema kurgusu, hem de yönetmenliğinin bir başka basamağa çıktığını düşünüyorum.

16 Nisanda gösterime girecek olan film, Berlin Film Festivali'nde de gösterime girerek başarılı bir yapım olduğunu kanıtladı. Zaman dışı ve yapıbozum bir senaryo Kosmos'ta bizleri bekliyor.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......