! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
4 Eyl 2010

12 Dev Adam

Milli Basketbol takımımız, burnu havada Yunanistan'ı yenerek ardından da Çini mağlup ederek grup birincisi oldu. Şimdi de sırada Fransa var ve umuyorum ki yine galip gelir.

Özellikle Yunanistan'ı yenmesini önemsediğim bir konu bu. Yunanistan'ın kıçına her seferinde tekmeyi atan bizler oluruz umarım.

İstanbul kadar bile olamayan nüfusuyla, bize nasıl kafa tutuyorlar ve bunu dünyaya her seferinde marifetmiş gibi yansıtıyorlar. Aferin milli takıma. Sporla uzaktan yakından ilgisi olmayan beni bile sevindirdiler.
-------------------
Milli Takım, muhteşem performansını Çin önünde de sürdürdü ve rakibini 47 sayı farkla mağlup ederek ABD ve Litvanya'yla birlikte grubunu yenilgisiz bitiren üçüncü takım oldu. Ay-Yıldızlılar ikinci turda Fransa'yla karşılaşacak.

Sıradaki maç pazar günü
Milli Takım iki sayılık atışlarda yüzde 70’lik bir oran tuttururken ribauntlarda rakibine 44-33 üstünlük sağladı. Türkiye ikinci turda, D Grubu dördüncüsü Fransa’yla karşılaşacak. Bu maç pazar günü İstanbul’da oynanacak. (Radikal Spor Servisi)

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......