! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
20 Eyl 2010

Av Mevsimi (2010)

Yavuz Tuğrul'un önceki filmlerinden, bu yeni filminin kalitesini tahmin etmek pek güç olmasa gerek. Bir kere kadro çok sağlam. Özellikle Şener Şen ile Cem Yılmaz'ın bir araya geldiği bir film ilk etapta tuhaf gelse de filmin psikolojisine her iki oyuncu da çok iyi adapte edilmiş gözüküyor.

Filmde özellikle Cem Yılmaz'ın duruşu kendisinden hiç de alışık olmadığımız bir tiplemeyle karşımıza çıkacağının izlerini veriyor. Bu yılın merakla beklediğim yapımlarından biri oldu.

Bağlantılar:
http://www.avmevsimifilm.com
http://facebook.com/AvMevsimi
http://twitter.com/AvMevsimiFilm
http://friendfeed.com/avmevsimifilm

Oynayanlar:
Şener Şen, Cem Yılmaz, Okan Yalabık, Melisa Sözen, Cansu Koç
Senaryo ve Yönetmen:
Yavuz Turgul
Yapımcı:
Fida Film & Profilm

Konu Özeti:
Bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikâyesini anlatan “Av Mevsimi”nin Aralık ayında seyirciyle buluşması plânlanıyor…

Başrollerini Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen ve Okan Yalabık’ın paylaştığı, Yavuz Turgul’un Gönül Yarası’ndan 6 yıl sonra hayata geçirdiği projesi “Av Mevsimi”nin çekimleri tamamlandı.

Yapımcılığı Fida Film ve Profilm tarafından üstlenilen Av Mevsimi’nin ön çalışmaları 1 Mart 2010’daki okuma provalarıyla başladı. Filmin Nisan ayında başlayan çekimleri 8,5 hafta sürdü.

Görüntü yönetmenliğini Uğur İçbak’ın yaptığı filmin müzikleri Tamer Çıray tarafından hazırlanacak. 75 kişilik bir teknik ekiple, 35 mm olarak çekilen filmin sanat yönetmeni Sırma Bradley, kostüm tasarımcısı ise Gülümser Gürtunca.
Filmin diğer rollerinde Rıza Kocaoğlu, Mustafa Avkıran, Nergis Çorakçı, Mahir İpek, Emine Şans Umar ve Bartu Küçükçağlayan gibi, hem genç hem de deneyimli kuşağın önemli isimleri yer alıyor.

4 Yorum:

SonKralice dedi ki... 21 Eylül 2010 07:17  

konusu ne filmin? orayi anlamadim..

Ömero dedi ki... 21 Eylül 2010 11:27  

Bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikâyesini... (:

Adsız dedi ki... 10 Aralık 2010 11:30  

harikaydı kesinlikle herkes gitmeli

Adsız dedi ki... 15 Aralık 2010 19:14  

bu filmi sinemada izledim cok guzeldi ya şener şeni kutluyorum rolünden ötürü av mevsimi izleyin mutlaka...

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......