! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
1992'de ünü iyice parlayan bu iki sanatçı, dayanamaz ve birlikte bir albüm yapalım derler. İyi de ederler. Bir vokal açıdan sesi kusursuz kullanabilen Bobby McFerrin(Amerikalı diyorlar ama muhtemelen Afrika kökenlidir, yoksa o gırtlak zor bulunur) diğeri ise yaylı çalgılardan çello virtözü Yo-Yo Ma (Çin)

Bobby McFerrin 1988'de Don't Worry, Be Happy parçasını çıkarır ve ortalığı kasıp kavurur bu parçayla.

İkilinin sentezinden Vivaldi'nin Andante from Concerto in D minor for 2 Mandolins adlı parçasını dinlemek ayrı bir haz veriyor. Albümün diğer tüm parçaları da gayet güzel. Örnek müziklerini dinlemek için bağlantı.

Ayrıca Bobby Mcferrin, Richard Bona ile performansı da izlenmeye değer.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......