! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
14-17 Ekim 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivale yabancı pek çok şair de katılacak.

Ordu Belediyesi tarafından düzenlenen uluslararası edebiyat festivali, 14 Ekim'de başlıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ordu Valiliği, İl Kültür Müdürlüğü, Ordu Üniversitesi, Çevirmenin Notu Dergisi, Kültürlerarası Şiir ve Çeviri Akademisi, Alametifarika'nın desteği ile hazırlanan festival, 17 Ekim'de sona erecek.

Fotoğraf ve plastik sanat sergileri, sinevizyon ve tiyatro gösterimi, şair ve yazarların söyleşi ve imza günleri, konser, gezi ve şiir dinletisi ile tamamlanacak olan festivale Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Moldova, Gürcistan ve Ukrayna'dan da şair ve yazarlar katılıyorlar. Direktörlüğünü şair Şinasi Tepe'nin yaptığı festivale katılacak şairlerden bazıları şöyle: Ahmet Günbaş, Gökhan Akçiçek, Gülümser Çankaya, Hüseyin Mevsim, İrfan Yıldız, Kadriye Cesur, Osman Çakmakçı, Özcan Ünlü, Selçuk Küpçük, Sina Akyol, Yunanistan'dan Kostas Katsoularis, Şebnem Chiristakopoulos, Bulgaristan'dan Anton Baev, Romanya'dan Niculina Oprea, Moldova'dan Alexandru Vakulovski, Gürcistan'dan Shota Iatashvili, Ukrayna'dan Natalka Bilocerkivec.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......