! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın "Ölümümden sonra yayımlansın" dediği söyleşi 'Söz Kuşlarından Kalan Parıltı' Cuma günü çıkıyor.

Türk şiirinin en önemli kalemlerinden Fazıl Hüsnü Dağlarca ile ölümünden 19 yıl önce yapılan ve Dağlarca'nın "Ölümümden sonra yayımlansın" dediği söyleşi, 'Dağlarca İle.. Söz Kuşlarından Kalan Parıltı' adıyla kitaplaştırıldı.

Yazı Kitap'tan çıkan 'Dağlarca İle.. Söz Kuşlarından Kalan Parıltı', şairin ölüm yıldönümü olan 15 Ekim Cuma gününden itibaren kitapçılarda yerini alacak.

Dağlarca dostları ise aynı gün Yasemin Arpa'nın şair ile kitaba dönüştürdüğü söyleşileri yaptığı mekânda, tarihi Baylan Pastanesi'nde bir araya gelecek. Herkese açık olan buluşma 15 Ekim saat 15:00'de gerçekleşecek.
....
Etkinliğe yazar Öner Yağcı, şair Haydar Ergülen ve gazeteci-yazar Yasemin Arpa konuşmacı olarak katılacak. Kaynak: turkishny.com

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......