! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Ordu Fotoğraf Sanatçıları Derneği (OFSAD), Ordu'nun daha iyi belgelenerek geleceğe aktarılması ve yeni kabiliyetlerin yetiştirilmesi için fotoğrafçılık kursu açacak.

30 Kasım'da başlayacak dersler ORSEV'de her hafta salı ve perşembe günleri saat 18.00 ile 20.00 arasında gerçekleştirilecek. Kurs ücreti 150 lira olarak belirlendi. Fotoğraf çekmek isteyen herkesin kursa katılabileceğini ifade eden OFSAD Başkanı Erol Kontaş, Ordu'nun belgelenmesi için gayret gösterdiklerini dile getirdi.
ZAMAN / YASİN ÇANAKÇI - 19.11.2010

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......