! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
İngiliz sanatçı Jason de Caires Taylor, Subaquatic Müzesi ile tasarladığı ve Meksika’nın Pasifik Okyanusu kıyısındaki kenti Cancun açıklarına yerleştirdiği 400 insan heykelinden oluşan sergisini tanıttı.

Her çağın insanlarından oluşan, farklı ırkları da simgeleyen heykeller, muhteşem ve gizemli görüntüleriyle görenleri etkiliyor. Taylor heykelleri yaparken okyanusu kirletmeyecek ve doğal dokuyu bozmayacak malzemeler kullanırken, mercanlar da heykellere zamanla doğal rengini verecek. Heykeller, okyanusu kirletmeyecek malzemelerden yapıldı. (haberturk.com)

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......