! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
ART BY CHANCE 2011 temasını gururla duyurur: DEĞİŞİM

ART BY CHANCE Ultra Kısa Film Festivali her Mayıs ayında 20+ ülke 200+ şehirde büyük bir şehirli kitleyle buluşuyor. Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirecek festival, uluslararası yaratıcıların Değişim temalı 30 saniyelik filmlerini bekliyor. ART BY CHANCE eğitim ve reklam filmleri dışında her tür kurgu, animasyon ve video art örneğine açık.

Havaalanları, metro istasyonları, alışveriş merkezleri, kampüsler ve meydanlardaki halka açık 20.000+ ekranda seyirciyle buluşan festival, yılın geri kalan aylarında seçki olarak film festivalleri ve yaz festivallerinde de gösteriliyor. Her anlamda en geniş kitleyle buluşma şansı veren etkinliğe online olarak katılmak da mümkün. (Lütfen katılım sayfasını ziyaret edin.)

Katılım için son gün Nisan'ın ikinci Cuma'sı! (8 Nisan)
Sitesi: http://turkey.artbychance.org


0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......