! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
“Vakfımızın 54 kurucu üyesinden biri olan, sanata ve Türkiye'nin tanıtımına uluslararası alanda katkıları nedeniyle ÇAĞSAV 2010 Onur Ödülü'ne layık görülen Mehmet Aksoy'un Kars'ta yapımı durdurulan, tamamlandığında gerçek bir sanat yapıtı olduğu herkes tarafından daha iyi anlaşılacak olan “Barış ve İnsanlık Anıtı”nın yokedilmesi çabalarıyla ilgili süreci dikkatle izliyoruz.

Sanata yönelmiş bu girişim, Türkiye'nin uluslararası alanda imajını zedelemekte, ülkemiz hakkındaki kimi olumsuz algıları pekiştirmektedir. Bu yöndeki zararın daha da büyümemesi için, ilgilileri toplumu geren yıkım sürecini durdurmaya ve anıtın tamamlanması için gerekli katkıyı yapmaya çağrıyor, “eğlence sektörü dışındaki sanat ve sanatçıya saygı gösterilmesi gereği”nin anlaşılıp uygulanmasını diliyoruz.”

4 Şubat 2011, Ankara
Şefik Kahramankaptan
ÇAĞSAV Yönetim Kurulu Başkanı

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......