! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi; Grafik Tasarım, Moda ve Tekstil Tasarımı, Takı Tasarımı ve Plastik Sanatlar bölümleri 2011-2012 eğitim-öğretim yılında öğrenci kabul etmeye başlıyor.

Hedefimiz sınırların ötesinde bir üniversite yaratarak, fikir özgürlüğünü akademik fanustan çıkarıp toplumla buluşturmak, çağın eğitim anlayışını ülkemizin gereksinimleriyle bütünleştirmek, araştırmada öncü olmak, öğrencilerimizle ve öğretim kadromuzla küresel standartları yakalamaktır.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde bizler, yükseköğretimi bilen kişiler olarak bir arada, bir ideal peşinde harika bir üniversite yaratma uğraşına giriyoruz. Oluşturacağımız kurumsal kültürümüzle Türk yüksek öğretim sisteminde örnek olmayı hedefliyoruz. Bu ideali bizimle paylaşmaya hazır öğretim üyelerini ve öğrencileri üniversitemizde görmek bize büyük bir mutluluk verecektir.

Lisans eğitimimizin ana hedefi; özgüven sahibi, hayata geniş bir perspektiften bakabilen, bilgi ve teknoloji çağına uyumlu bireyler yetiştirmek olacak. Yabancı dil öğreniminin vazgeçilmez olduğu üniversitemizde Hazırlık sınıfı eğitimimiz, üst sınıflardaki dil dersleri ve uluslar arası deneyimlerle pekiştirilecek. Lisans programlarımızı en kısa sürede yüksek lisans ve doktora programlarıyla da bütünleştirerek bilgi derinliğimizi ve araştırma potansiyelimizi güçlendireceğiz.

Araştırmalar ve bilimsel yayınlar üniversitemizin vazgeçilmez yapı taşlarından olacak. Öğretim kadromuzu bu yönde oluşturacağız ve kendilerinden evrensel bilgi üretimine katkıda bulunmalarını bekleyeceğiz, onlara bu yönde destek olacağız.

Sahip olunan ve üretilen bilgiyi akademik dünyaya sunmanın yanı sıra toplumumuzla da paylaşacağız. Ülkemizin yükseköğretimdeki gereksinimlerinin karşılanmasında üst seviyede katkı sağlayacağız.


info@ikbu.edu.tr
(0 212) 604 00 00
www.ikbu.edu.tr

3 Yorum:

Berra'nın Çöplüğü dedi ki... 26 Mayıs 2011 12:33  

merhaba ömer bey bu üniversitenin ismini ilk defa duydum..bende önümüzde ki yıl sınava girmeyi düşünüyorum..şuan bir atölyede eğitim alıorum..şansımı bu okulda da denemek isterim..bu arada siz bu okulda öğretim görevlisi misiniz ?

Ömero dedi ki... 27 Mayıs 2011 17:58  

Maalesef öyle bir konumda değilim (:
Daha mastır yapıyorum...

Ben de daha önce duymadığım için karşılaşınca paylaşmak istedim. Bu tür yeni üniversiteleri deneyin bence de... Hem imkânları iyi oluyor hem de fazla müracaat olmadığı için kazanma şansınız da artmış oluyor. Umarım sınavlarınız başarılı geçer... Bol bol eskiz yapın (: (ezbere değil ama fark ederek)

Berra'nın Çöplüğü dedi ki... 2 Haziran 2011 13:42  

Anladım..Aslında istediğim tek okul mimar sinan ama bölümlerle ilgili çelişkilerim var..bakalım hele bi sınavı kazanalım da :)deneyebildiğim yerlerde denicem şansımı

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......