! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
GENÇLER “AKBANK 21. CAZ FESTİVALİ”NE İMZA ATMAK İÇİN YARIŞIYOR

Akbank 21. Caz Festivali’nde müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek festival tişörtünün tasarımını belirlemek üzere Facebook'ta başlatılan “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması” tüm hızıyla devam ediyor.

Facebook kullanıcılarının oylarıyla gerçekleştirilen yarışma yayına girdiği 3 Ağustos 2011 itibari ile 22.000 kişi tarafından ziyaret edildi. Yaklaşık 21.300 Facebook kullanıcısının oy kullandığı yarışmada, şimdiye kadar en yüksek oy alan tasarım 2.410 kişi tarafından beğenildi.

6 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek olan “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması”nda birinci gelen tasarım, Akbank 21. Caz Festivali'nin resmi tişörtü olarak festival boyunca sanatçılar ve çalışanlar tarafından giyilecek. Tişörtün tasarımcısı 22 Ekim'de gerçekleşecek ZAZ konserine 2 kişilik bilet ve sürpriz ödüllerin sahibi olurken, kazanan tasarıma oy verenler arasından yapılacak çekiliş sonucunda 50 kişi de bu ödüllü tişörtü kazanma fırsatı yakalayacak. “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması” sonuçları 8 Eylül 2011, Perşembe günü açıklanacak.

13 Ekim-3 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek Akbank 21. Caz Festivali'ne imzanızı atmak ya da tasarımlara oy vermek için www.facebook.com/AkbankSanat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Akbank 21. Caz Festivali hakkında detaylı bilgi için:
www.akbanksanat.com ya da www.akbankcaz.com

Ayrıntılı bilgi için sentasarla@akbank.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......