! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Bu deneyim ile ziyaretçiler sanatçının 1880'den 1890'a kadar, Provence'te geçirdiği sürede, en bilinen eserlerinin çoğunluğunu resmettiği dönemdeki çalışmalarını ve hayatını keşfediyor. Vincent van Gogh Arles, Saint-Rémy ve Auvers-sur-Oise gibi küçük kentler arasında taşınırken en güzel sanat eserlerinden bazılarını üretti ve Gauguin ile yakın ama fırtınalı bir ilişki kurdu. Burası ayrıca Van Gogh'un akıl hastalığı sonucunda kendisini bir akıl hastanesine kapatmasına, sonuç olarak da intiharına sebep olduğu yerdir.

Van Gogh – Alive bin resmin tek bir hikaye anlattığı çarpıcı bir sanat ve teknoloji füzyonudur. Ziyaretçiyi ışık, ses, hareket ve renklerle büyüleyen Van Gogh – Alive, geleneksel sanat, multi medya görüntü teknolojisi ve sinematografik yönetmenliğin eşsiz bir birleşimi, cezbeden, eğiten ve eğlendiren alternatifsiz bir deneyim.

Sergi kırktan fazla yüksek çözünürlüklü projektör, sinema kalitesinde ses, açıklayıcı bilgiler ve 3000'in üzerinde dev Van Gogh resmini büyüleyici bir koreografi ile sergileyereközel bir atmosfer yaratıyor. Grande Exhibitions Avustralya'dan Vincent van Gogh'un eserlerinin kendinizi kaptıracağınız ve büyüleneceğiniz çığır açan keşfi.


Antrepo 3 Gişesi Bilet Fiyatı

Yetişkin (Tam) 15 TL
İndirimli (Öğrenci)
0-12 yaş arası ücretsiz


Arizona:
12 February -17 June 2012
Arizona science Center
USA

İstanbul:
10 February - 15 May 2012
Karaköy Antrepo-3 (one of the venues that hosted last year’s 12th Istanbul Biennial)
İstanbul/TURKEY

Ankara:
15 October - 30 December 2012
Cer Modern
Ankara/TURKEY

Sergi ayrıntıları ve eserleri görmek için: www.tamsanat.net/galeriler/sergi-afis.php?post=473

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......