! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Marilyn Monroe'nun daha önce hiç yayımlanmamış 100'den fazla fotoğrafı ile bu fotoğrafların telif hakları, açık artırmada satılacakAçık artırma, Los Angeles'taki Julien's Auctions müzayede evinde 31 Mart ve 1 Nisan'da yapılacak. 15 yıl boyunca Monroe'nun makyözü olarak çalışan Allan "Whitey" Snyder'a ait olan fotoğraflardan biri, Synder, 1960 yapımı "Let's Make Love" filminin setinde ünlü yıldıza makyaj yaparken çekilmiş. Açık artırmada Monroe'nun Snyder'a gönderdiği mektuplar da satışa çıkarılacak.

1962 yılında 36 yaşındayken yüksek dozda sakinleştirici ilaç alarak intihar eden Monroe, 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından biri olarak kabul ediliyordu.

1 Yorum:

D.Zehra dedi ki... 17 Mart 2012 16:36  

"ne istersin kapitalizm,ölü kadınlardan" diyesim geldi..ancak kapitalizm,kadının ölüsünü,dirisini,derisini,iç ve dış organlarını,kılını,tüyünü dahi zayii etmez,derhal hatırladım..:)

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......