! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Kayseri’nin Gazi Belediyesi yurt dışında yaşayan hemşehrileri için yeni bir uygulama geliştirdi. Belde halkının yakınlarının mezarlıklarını ziyaret edebilmesi amacıyla internet sitesi üzerinden ‘Sanal Mezarlık Ziyareti’ oluşturdu. www.kayserigazi.bel.tr adresinde hizmet veren sitede, 200 mezarın isimleri bulunuyor. Başkan Güllü, yeni hedeflerinin 3G’li mezarlık hizmetine geçiş olduğunu, bunun için çalışmalara başladıklarını ifade etti. Site üzerinden bugüne kadar 5 binden fazla kişinin siteye girdiği, en çok ziyaretin ise arefe ve bayramlarda yapıldığı bildirildi.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :



... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......