! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-


Evet, gelelim başarılı reklâmlardan bir olan TİVİBU'nun oğlum merkezli yeni nesil televizyon anlayışına. TV'nin kullanım alışkanlığının ve kültürünün yeniden daha cazip hâle gelmesi için bu reklâm şimdiye kadarkilerin en iyisi, dolayısıyla da markasının nesil odaklı gayet başarılı Oğlum reklâmını kutlarım.

Olay zinciri sürekleyici, bölünen "bir şey izleme keyfinin" yakalanan ana temayı çok iyi anlatığını söyleyebilirim. Finale bağlanma kısmı da yine güzel bir geçişle, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız üzerinden verilmiş olması en can alıcı kısmı. Süresi ideal, mesaj ve kitle açık... emeği geçenleri kutlarım.

2 Yorum:

cerenim.com dedi ki... 11 Mart 2012 23:35  

ben de cok begendim

Adsız dedi ki... 21 Mart 2012 20:35  

bu adamı seslendiren kim kendisi ise ismi nedir oğlum kim:?

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......