! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
 Gigology Night serisinin ilk etkinliği 21 Nisan Cumartesi günü Kanadalı Digits ile başlıyor

İstanbul’un heyecan verici, en taze, 2012'nin ilk günlerinde kurulan elektronik müziğin tüm titreşimlerine açık ajansı Gigology Night serisinin ilk etkinliğini 21 Nisan Cumartesi sunuyor. Yer; Babylon Lounge!

Gecenin özel konuğu, Bad Passion grubundan da tanınan ve yaptığı müziği karanlık elektronik pop olarak tanımlayan Kanadalı Digits.

Akılda kalıcı melodileri akıcı ritmlerle birleştiren sanatçı, çeşitli festivallerde Class Actress, Au Palais, Dan Black, DVAS, Blue Hawai gibi bağımsız synth-pop sahnesinin önemli yeni nesil isimlerden önce sahne aldı.

Kanadalı müzisyenin Live performansının yanı sıra, kitleleri dans ettirme potansiyelleri kanıtlanmış Gigology dj'lerinden Puht! (Onur Yazıcı), Naïve Rats projesi ile de adını duyuran Afbuel (Yiğit Soncul) ve özellikle, mixtapeleri ile beğeni toplayan Büber, Warm up ve After Party için Babylon Lounge’da olacaklar.

1 Yorum:

Sohbet Hattı dedi ki... 21 Nisan 2012 15:28  

Sohbet Hattı Özgürce konuşabileceğiniz rahat bir ortam gerçek arkadaşlıklar ve sınırsız sohbetin adı haydi sende katıl

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......