! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
İstanbul Modern, 15 Nisan Dünya Sanat Günü'nde saat 22.00'ye kadar ücretsiz gezilebilecek

İstanbul Modern'den yapılan açıklamaya göre, UNESCO'ya bağlı Uluslararası Sanat Birliği, Türkiye'nin önerisiyle Leonardo Da Vinci'nin doğum günü olan 15 Nisan'ı bu yıldan itibaren Dünya Sanat Günü olarak ilan etti.

Dünya Sanat Günü'nde, İstanbul Modern'in ''La La La İnsan Adımları: Boijmans Van Beuningen Müzesi Koleksiyonundan Bir Seçki'', ''Dünden Sonra ve Yeni Yapıtlar, Yeni Ufuklar'' başlıklı sergiler, saat 22.00'ye kadar ücretsiz gezilebilecek.


İstanbul Modern Sinema'da ise Kanadalı dans kumpanyası ''La La La Human Steps''in performansı ''Amelia'' sahnelenecek, sahne sanatları, dans tarihi ve kültür kuramları uzmanı Bedirhan Dehmen ise ''La La La Human Steps''in çalışmalarını yorumlayacak.

1 Yorum:

Sohbet dedi ki... 11 Nisan 2012 02:06  

Bilgilendirdiğin için ck saol.zamanım olursa gideceğim

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......