! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Bünyamin Küçükkürtül… Nam-ı diğer Bünyamin K.
Yetmiş bir Maraş doğumlu. Seksen altıdan bu yana şiirle meşgul. Doksan iki yılında suluboya çalışmalarına başladı. Suluboya çalışmalarını profesyonel olarak sürdürüyor; bugüne kadar dokuz kişisel sergi açtı.

Doksan sekizden sonra şiiri tanınır hale geldi. Şiirleri Kaşgar, Dergâh, Kitap-lık ve Merdiven-Şiir dergilerinde yayınlandı. Öykü ve denemeleri; Kitaphaber, Sühan ve Yedi İklim dergilerinde yayınlandı. İki bin üç yılında "Hiçbir Baloda Yokum" kitabıyla Cahit Zarifoğlu şiir ve edebiyat ödülleri yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. 4 şiir kitabı bulunmaktadır.
Resim çalışmalarını görmek için tıklayın.

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......