! Anladım ki anlamak yetmiyor

her şey aynıdır, yalnızca biz farklı görürüz

-.---Yazılar e-postana gelsin ↓

e-postanızı yazın:


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Facebook marka akıllı telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağı hala bilinmiyor. Tasarımcılar ise çizimlerini internete koyarak dikkat çekmeye çalışıyor.

Facebook, fiyasko haline dönen halka arzından kısa bir süre sonra kendi akıllı telefonunu üretmek için kolları sıvamıştı.

Kullanıcılarının mobil cihaz bağımlılığının hızla artması üzerine reklam gelirlerini bu cihazlara odaklamak için harekete geçen Facebook, Mayıs ayında iPhone ve iPad projelerinde yer almış Apple mühendislerini transfer etmişti.

Birçok analist tarafından olgunluk dönemine eriştiği ve yeni içerikler sunmak yerine daha büyük hamleler atması gerektiği belirtilen Facebook, mobil cihaz alanındaki nüfuzunu artırması yönündeki baskılara dayanamaz hale geldi.

Akıllı telefon üreticisi HTC ile işbirliği yapacağı açıklanan Facebook, Çinli şirketin üreteceği ve 2012′nin sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen telefonun neye benzeyeceği hakkında bir açıklama yapmış değil.

Birçok tasarımcı, bu durumdan fayda sağlamaya çalışarak, kendi çizimlerini internete koyuyor ve Facebook’un ilgisini çekmeye çalışıyor. Polonyalı tasarımcı Michal Bonikowski’nin çizimi ise gerçekten dikkat çekici.

Facebook, Bonikowski’nin tasarıma benzer bir telefon üretirse, beklediğinden daha iyi satış rakamlarına ulaşabilir.


Facebook telefonuna ait ilk tasarım da fena değildi:

0 Yorum:

Konuyla ilgili düşüncelerinizi ekleyin↓

― Lütfen konuya yönelik yorum yapınız.
― Blog'a yönelik yorumlarınızı " Blog Yorumları " sayfasına bırakınız...
― Google Hesabı olmayanlar Yorumlama Biçiminden Adı / URL'yi veya ANONİM seçerek yorum yapabilir...

! Anladım Ki Anlamak Yetmiyor diyenler...

Yazıları

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :... paylaşmak istedikleriniz varsa ...


Site içeriğine (M) ve konulara uygun olduğunu düşündüğünüz haberleri, görselleri, yazıları.. e-posta yoluyla bilgilerini yollayın paylaşalım.

.
..... Her şeyi değil, şeyleri paylaşan site ......